900000 720000 ریال

موجود شابک-۱۰:
شابک-۱۳: 9789649870762

اثر پیش رو کتابی کم حجم (216 صفحه) برای یادگیری زبان انگلیسی برای پرستاران و سایر دانشجویان رشته های علوم پزشکی است. در تالیف این کتاب از منابع معتبر بین المللی استفاده شده است. حجم اندک این کتاب آن را به منبعی فوق العاده برای مرور و بخاطر سپاری مهم ترین واژگان و قواعد دستوری زبان انگلیسی تبدیل کرده است.مولف این اثر استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و مدرس و مترجم زبان انگلیسی است.

نویسنده (ها):

منوچهری

ارسال رایگان

ارسال رایگان به سرتاسر کشور برای سفارش با مجموع بالاتر از 500 هزار تومان.

تخفیف

تا ۳۰ درصد تخفیف برای تمامی کتاب ها

در دهه های اخیر یافته های علوم زبان شناسی، آموزش زبان و شاخه های وابسته به آن تغییراتی در نوع نگاه به زبان انگلیسی و تفسیر ساختار آن پدید آورده که می توان به صورت منطقی و قدم به قدم به فراگیری مهارت های زبانی پرداخت. مولف در فصل اول کتاب به این موضوع تحت عنوان "هسته اصلی" پرداخته است. در بخش نخست فصل اول، شیوه ی گام به گام نحوه معنی کردن جملات با کمک ساختار های توصیفی نحوی برگرفته از آخرین کتب جامع دستور زبان انگلیسی با نثری ساده تبیین شده است. در بخش دوم این فصل، مهارت های مورد نیاز جهت خواندن هر چه سریعتر متون در قالب های زمانی با توجه به امتحانات بین المللی (آیلتس، تافل و ...) و کشوری (کنکور های کارشناسی ارشد، دکترا، دستیاری و ...) زبان مطرح شده اند.
در فصول بعدی کتاب، مولف به بسط و ارائه تمرینات متعدد به منظور تسلط و همچنین آشنایی با واژه های ضروری جهت خواندن متون علمی پرداخته است.
مطالب تکمیلی که حاصل تجربه طولانی مدت مولف در تدریس زبان عمومی و تخصصی در مقاطع مختلف دانشگاهی بویژه در گروه پزشکی بوده است، به صورت چهار ضمیمه در کتاب قرار گرفته است.